The Battle For Calardia - Invasion

Users who are viewing this thread

ancak modla ilgili bazı pürüzler var serverda.özellikle simonun olmayışı,kılıçların yavaşlaması,2-3 tane klargus ile panzer gelmesi vs.bunları nasıl çözeceksiniz.size önerim bir massive invasion serverine girin ve modu orada bir deneyin.zaten pingi de düşük yani belki o serverin adminlerine rastlarsınız ve bu durumu nasıl düzelteceğinizi öğrenirsiniz :roll:

Bendede bir kere gözüktü sonra birdaha gözükmedi aynı hatayı verdi ordada.Bi görsede girsek gene sıkıldım hoşuma gitti orası hele keçiyi görünce gelenler geliyor  :mrgreen:

Ben bu modu çok oynadım halen daha oynuyorum ama tr serverlarda olmadığı için yabancı serverlarda oynuyordum ping 400den aşağı olmuyordu eğer tr serverlardan birisi bu modu kullanırsa iyi olur hem herzaman full olur server :smile:

Edit: Dungeons herzaman favorim + birde ismini unuttum kaleli bi map vardı 2 kat sur ile cevrilmiş kaleyi savunuyosun oda güzeldi.

Hayır elbette zor değil.El alışkanlığı özür dilerim.Fakat böyle şeyleri yererek söylemeseniz çok daha iyi olur arkadaşlar.

Soldier of God said:
ancak modla ilgili bazı pürüzler var serverda.özellikle simonun olmayışı,kılıçların yavaşlaması,2-3 tane klargus ile panzer gelmesi vs.bunları nasıl çözeceksiniz.size önerim bir massive invasion serverine girin ve modu orada bir deneyin.zaten pingi de düşük yani belki o serverin adminlerine rastlarsınız ve bu durumu nasıl düzelteceğinizi öğrenirsiniz :roll:
Bunun serverle ne alakası var.Mod her serverde aynı sadece yeni versiyonda bazı buglar var (kaplama sorunları, at almama vb.)

Ama sizin serverda simon yok digerlerinde var.

Bu arada

Invader
Kont Klargus
Horde
Hammerzeits~Achtung Panzer
MEEP MEEP
Tough Gay
CoRlular falan
Shocker

Neden yazdim bilmiyorum.Daha otesini bilen var mi

Modu yazan kişilerin verdiği linkten indirilip kuruldu o mod. Kısaca adamlar nasıl ayarlamışsa aynı o şekilde duruyor, estra birşey yapılmadı.

Back
Top Bottom