Mount&Blade Warband Hileleri

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar ben ctrl + boşluk ypaıyorum olmuyor bi tane biyere gıtmesını söyluyorum ctrl+space yapıyorum duruyo napmam lazım lutfen yardımmm + plsss.!! kısaca space basınca duruyor

İlk ctrl'ye basacaksın space'ye bastın mı hareketin durur zaten.

yha kardeş bilıyorum ctrl bsıyom ardından space basıyom duruyo gene ndnnnn ama diğer hilelerde ctrl çalışıyo ?? çözüm??

gorkem3733 said:
yha kardeş bilıyorum ctrl bsıyom ardından space basıyom duruyo gene ndnnnn ama diğer hilelerde ctrl çalışıyo ?? çözüm??

eski version sa yapamazsın ben v 1.1 oynu yordum olmu yordu şimdi 1.153 oynuyorum oluyor

kalkan7 said:
gorkem3733 said:

eski version sa yapamazsın ben v 1.1 oynu yordum olmu yordu şimdi 1.153 oynuyorum oluyor
Mount and blade: Warband hileleri. 1.011 Warband sayılmıyor.

archtuarek said:
ctrl + l komutu warbandda çalışıyor bende fakat ateş ve kılıçta çalışmadı bende not belgesinden oynadım :grin:
WfaS da shift+l o.

şimdi oyuna girin oyunu başlatın oyunun içindeyken (ctrl+") komut satırı çıkacak oraya cheatmenu yazın ve enter'e basın
orda raporlar var ona tıklatın (karakter raporunu görüntüle) var ona tıklatın ve orda nam idare hakkı onur falan yükseltin bide 2-devam-o en songörüştüğün kişiyle ilişkini arttırıyor ve ordan çıkmak için en alttaki devama tıklatın .
ha bide kamp hile menüsünden bir sürü hile var renow honor faln onlarda nam ve onuru arttırır.

CHEATMENU'yu KAPATMAK İÇİN CTRL+" KOMUT SATIRINA (nocheatmenu) yyazın enter ve kapanır

chancho said:
ben hile kullanma işini kullanamadım bi türlü. ışınlanmaya çalışıyorum ama olmuyor. önce bi patch gibi bişi mi yüklemek gerekiyor?

hayır sade ayarlara gir hileleri etkinleştir ve hileleri yap  :grin:

ozgrcnk said:
usta bu cheatmenu konsolunu çözmüş değilim denedim olmadı birisi resim atabilirmi acaba ?  :mrgreen:
Abi Resimlik Olay Yok .Bak Tab Tuşu Var ya Böyle Sağ Ok Sol Ok.
20070120213343.jpg
Şimdi Onun Üstünde Bir Tuş Var é Yazan. Oyuna Girdin Haritadayken CTRL+é ye Basıyorsun Abi Önüne Konsol Çıkıyor Böyle Düz Arkası Siyah.  Oraya Normal Cheat menu bla bla giriyorsun Kamptan Falan Artık Ne Yapacaksan Yapıyorsun Aynı Tuş Kombinasyonuyla nocheatmenu bla bla yazıyorsun Bitti. (bla bla öylesine yazdım.)

Warband da ölümsüzlük ve tüm hileler "cheat engine" ile kod lanmış en güncel sürümde çalışıyor

----

linkler yukarıdaki gibidir virüs filan yok merak etmeyin, zaten girince anlıcaksınız ne yapmanız gerektiğini. :idea: :cool:

Cheat Engine 6.2 32/64 Bit Kullanmayı biliyorsanız istediğiniz hileyi yapmak kolaydır . Asker arttırma savaş büyüklüğü vb .

Back
Top Bottom