Mount&Blade Warband Hileleri

Users who are viewing this thread

montekristo44 said:
Teşekkürler, şimdi de oyun sırasında bi ton yazı akmaya başladı. nası kapatıyoz bu cheatmenuyü?
bi de herhangi bir yerde shift+é den sonra yazabileceğim komutlatın bir listesi var mı?
Onu Bİlmiyorum Ama Custom Commander'da Şehre Girdiğinde yığmak Yerine Bir Menu İçine Alıyor en altta Cheat menu Şeklinde geçiyor.  :wink:  O kadar Düzenli ki DEBUG falan Çıkarmıyor kayıtlar bilmemne demiyor (Custom Commander)

bende sana Teşekkür ederim öğrendiğim iyi oldu Bu arada Bana Model Tasarlamayı hangi programla yapacağımı söyleye bilirmisiniz belki bir mod ekibine katılırım

Emre-Legolas said:
Arkadaşlar bu hileyi belki bilen vardır ama yinede paylaşmak istedim :smile: oyundayken Ctrl + " (é) basın Komut Satırı açılacak oraya cheatmenu yazın enter yapın sonra kamp menüsünde HİLE MENÜSÜ! diye bişey çıkacak oradan en üstteki Hava durumunu değiştir den oyundaki itemleri alabilirsiniz ayrıca bir düşman şehrinin menüsündeyken Cheat Besige the Castle diyip kaleyi - şehri hiç savaşmadan alabilirsiniz.

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama sana teşekkür etmek istedim kardeşim. Gerçekten bunu yaptıktan sonra ne dert kaldı ne tasa. Hay Allah senden razı olsun çok teşekkürler.

hile buldum süper hemde bu arada komut satırını açıp aşağı tuşuna basınca verdiğiniz komutları gösteriyor

Hile:
1) Hani c ye basınca adamın modelinin altında ÇVK ZEKA fln var ya onların hemen altında "İstatistikler" var ona tıklıyoz
2) "Karakter ihraç et" diyoruz ya da "Export Character" diyip ALT+TAB yapıp masa üstüne geliyoruz XP bilmem Win7 Professionel'de C:/Kullanıcılar/Ağmed_Meğmed(kısaca: kullanıcı adı)/Belgelerim/Mont&bleyd vorbend/Çerektırs/metin belgesi
3) orda money falan var onu istediiniz sayın yapın (tavsiyem agility = 900 strengh = 9999999... Diğerleri faruk etmez) ve ayarları abartığınız an yenilmez abdulkadir (saçma oldu ama :razz:) olursunuz agility 900 olursa en hızlı atları yürüyerek geçersiniz 1000 de olur ama 999999... Yaparsanız o duvardan o duvara ışınlanırsınız

EDIT: Profil Resmi yeni Kalkan Kendi Eserimdir Ok Fırtınasından sonraki sonuç o kalkan

Battal_Gazi23 said:
hile buldum süper hemde bu arada komut satırını açıp aşağı tuşuna basınca verdiğiniz komutları gösteriyor

Hile:
1) Hani c ye basınca adamın modelinin altında ÇVK ZEKA fln var ya onların hemen altında "İstatistikler" var ona tıklıyoz
2) "Karakter ihraç et" diyoruz ya da "Export Character" diyip ALT+TAB yapıp masa üstüne geliyoruz XP bilmem Win7 Professionel'de C:/Kullanıcılar/Ağmed_Meğmed(kısaca: kullanıcı adı)/Belgelerim/Mont&bleyd vorbend/Çerektırs/metin belgesi
3) orda money falan var onu istediiniz sayın yapın (tavsiyem agility = 900 strengh = 9999999... Diğerleri faruk etmez) ve ayarları abartığınız an yenilmez abdulkadir (saçma oldu ama :razz:) olursunuz agility 900 olursa en hızlı atları yürüyerek geçersiniz 1000 de olur ama 999999... Yaparsanız o duvardan o duvara ışınlanırsınız

EDIT: Profil Resmi yeni Kalkan Kendi Eserimdir Ok Fırtınasından sonraki sonuç o kalkan

Çabuk sil mesajı hemen alay etmeye başlarlar 1000 defa söylendi.  :mrgreen:

unknown57 said:
Battal_Gazi23 said:

Hile:

Çabuk sil mesajı hemen alay etmeye başlarlar 1000 defa söylendi.  :mrgreen:
Bilmeyenler var ben ayrıntılı anlattım dalga geçerlerse şikayet ederim ban yemeleri için elimden geleni yaparım oyuna yeni başlayanlar var mesela onlara "oyuna gir karakter ihraç et de dosyayı değiştir karakter ithal et de olur" diyenler var

Hileye sakın başlamayın.Başlayınca bırakılamıyor çünkü.  :mrgreen:

Hakketen başlayınca bırakılmıyor tatıda kalmıyor ben kendime hilesiz açacam diyorum ama yapamıyorum birkaç hile güzel oluyor ama diğerleri oyunu bozuyor mesela;

Mount and blade warband klasörünün kayıt txt dosyası var ondan bütün çeviklik para karekterisk özellikler var hepsini fullliyebilirim ama ne tadı kalacak haksızmıyım...

Merhaba arkadaşlar,
daha önce Mount&Blade'de asker sayısının üst limitini düzenlemek için birşey uygılamıştım. Çalıştırmıştım. Aradan 1 yıl geçti Warband'ı aldım şimdi forumda baya araştırdım ama bir türlü beceremiyorum.
Asker sayım 120, yükseltmek için ne türlü bir hile yapabilirim. Lütfen yardım edin.
Teşekkürler.

Her 25 nam artışında 1 kişi fazla olur birlik sığan. Shift-é'ye bas, cheatmenu yaz, hile mönüsünden namını artır. İstediğin düzeye gelince shift-é'ye yeniden bas, nocheatmenu yaz.

Battal_Gazi23 said:

Hile:

Hile değil de oyunun ayarlarıyla oynamaya giriyor bu sanırım. :smile: Yine de güzel bulmuşsun, teşekkürler :smile:

Tatari_okan said:
Her 25 nam artışında 1 kişi fazla olur birlik sığan. Shift-é'ye bas, cheatmenu yaz, hile mönüsünden namını artır. İstediğin düzeye gelince shift-é'ye yeniden bas, nocheatmenu yaz.
shift+é'ye basınca açılan komut satırı kutucuğuna cheatmenu yazınca birşey açılmıyor? F&S'de denedim.

Back
Top Bottom