Mount&Blade Warband Hileleri

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar bu hileyi belki bilen vardır ama yinede paylaşmak istedim :smile: oyundayken Ctrl + " (é) basın Komut Satırı açılacak oraya cheatmenu yazın enter yapın sonra kamp menüsünde HİLE MENÜSÜ! diye bişey çıkacak oradan en üstteki Hava durumunu değiştir den oyundaki itemleri alabilirsiniz ayrıca bir düşman şehrinin menüsündeyken Cheat Besige the Castle diyip kaleyi - şehri hiç savaşmadan alabilirsiniz.

herşey için saolda sondaki kaleyi-şehri savaşmadan alma olayı cok sıkıcı olur bence:grin:ama yinede siz bilirsiniz....

emeğe saygı...

kale almasan bile istediğin itemi almak yada onurunu-namını-yönetme hakkını ve lord - leydilerle ilişkilerini arttırmak eğlenceli oluyor :smile:

hatta tüccarlarla bile ilişkim 100 :grin:

Valla ben de yeni 1 sey buldum Ctrl + Alt + F4 Düsmanın yarısın ı olduruyor 1.101 de de ctrl + Shift F4 olduruyo valla bunun sayesinde ne kadar hile yapmamaya calıssam da hile yapıyorum :grin:

Bigerdem said:
Valla ben de yeni 1 sey buldum Ctrl + Alt + F4 Düsmanın yarısın ı olduruyor 1.101 de de ctrl + Shift F4 olduruyo valla bunun sayesinde ne kadar hile yapmamaya calıssam da hile yapıyorum :grin:

aslında öldürmüyor bayıltıyor ve sende savaştan sonra onları esir olarak alabiliyorsun  :wink:

ya adam gayet gzl vermişm işte daha ne dionuz

Ctrl+Alt+F4 yaparken dikkatli olun arklar once ctrlye basılı tutun salmadan alt f4 yapın sonra ctrl yi salın

Arkadaşlar Oyuna girerken ilk açılan sayfada hani oyunu çalıştır dediğiniz küçük sayfada seçennekler diyip hileyi aktif kutusunu Tıklıyıp aktif ediyosunuz ondan sonra çalışır.

Mesela Karakter ekranında
Ctrl+x 1.000 exp
Envanter Ekranında
Ctrl+x 1.000$ para verir.

telekkürler, şimdi de oyun sırasında bi ton yazı akmaya başladı. nası kapatıyoz bu cheatmenuyü?
bi de herhangi bir yerde shift+é den sonra yazabileceğim komutlatın bir listesi var mı?

Back
Top Bottom