Siyah kot pantolon

Users who are viewing this thread

Player09

Knight at Arms
Sonisphere'a gideceğim düzgün siyah kot pantolonum yok bugün kaç saat adam gibi pantolon aradm ama siyah pantolonların hepsi babamın giyeceği tarzda. Sizin söyleyebileceğiniz adam gibi marka adı varmıdır? (Tam adı gerekli ama)

Markayı falan boşver rakçı adamın marka takıntısı olmaz :wink: Gideceksin mahallenizin kotçusuna siyah kotları çıkar da bir bakalım ustam diyeceksin en baba  siyah kotları bulursun :wink: En olmadı Levis'ın neredeyse bütün modellerinde siyah renk rahatlıkla bulunabilir.

Player09 said:
Sonisphere'a gideceğim düzgün siyah kot pantolonum yok bugün kaç saat adam gibi pantolon aradm ama siyah pantolonların hepsi babamın giyeceği tarzda. Sizin söyleyebileceğiniz adam gibi marka adı varmıdır? (Tam adı gerekli ama)
Defakto'dan kumaş pantolon al. Çok rahattır. Hayatımda bir kere kot giydim, sonra tövbe ettim :razz:

Ben siyah kot pantolon baktım bugün. Hepsi babamın giyeceği tarzda üstümdeki metal t-shirte yakışmayacak siyah kot pantolonlardı. Sinir oldum jeanslerin 50 tane modeli var niye düzgün siyah kot yapmazlar ki..

Player09 said:

Şort giy o havada :smile:

5. sınıftan beri öetal dinlerim hiç siyah kotum olmadı. Bence dert etme boşuna ne yakışıyosa onu giy

Fusuy said:
Player09 said:

Şort giy o havada :smile:

5. sınıftan beri öetal dinlerim hiç siyah kotum olmadı. Bence dert etme boşuna ne yakışıyosa onu giy

aynen

Kotu siktret, kesinlikle cepli siyah keten pantolonlardan öneriyorum. Konser hedesi sırasında çantadır bilmemnedir taşıma belası ile uğraşamayacağından pılını pırtını herşeyini ceplere sokuşturabiliyorsun. Bel kışları eldiven, bere vs. koyardım hatta o ceplere. Üstelik kot gibi sarmadığı için ve kumaşı da keten olduğu için o kadar headbang, pogo hede hüdü arasında hiç sıcaklamıyorsun. Olmazsa diz altı şortlardan giy, onlar her sezon bulunur. İlla siyah olması da gerekmez şortun, kahverenginin her tonu da siyah tişörte güzel uyuyor.

Bence D&Gnin likralılarından al. Hem rahat, hem dar kesim, hem dar paça. :mrgreen: Siyah olsa iyi olur tabi ama taşlanmış siyahda güzel gider. Tab illa siyah olcak diye bişey yok. Olmadı internetten 3-5 liraya Extreme giysi al. Böyle dar siyah penye, omuzlardan biri kesik ama koldan devam ediyor.O omzunada geçici kına ile dövme yaptır. Altınada yine extreme kaprilerden al, yeşil,mor,siyah bunların üzüerinde hafif hafif kesikler yap üst üste giy. Ayağınada çelikli botlardan al. İşte sana Hardcore Metal  :razz: :mrgreen:

Saçlar uzunsa eğer, giy üstüne t shirt ünü, altına da geçir bermudanı, bermuda da alt cepler olmasına dikkat et biradır vodkadır koyarsın. Kot da neymiş...

Saçlar kısaysa eğer vurdur 0 a sakal bıyık bırak 2 ayda, dadından yinmez...

Player09 said:
Evet altıma giyecek bişi buldum ve tipim:

http://i44.tinypic.com/wi95ld.jpg

O tişortten bende istiyorum.  :shock: Kıskandım...  :cool:

Back
Top Bottom