WB Warband - Krallık Kurma ve Evlenme Rehberi (WB)

Users who are viewing this thread

GosTiK said:
Bende kral olma konusunda yardımcı ol diye bir şık yok. Hala anlamadım nasıl krallık kuracağımı.

npc lerinden herhangi birine " bana bu yörenin kralı olmam konusunda yardımcı olur musun " diyorsun bu şık olması lazım ve npc senin o yörenin kralı olmak istediğini yayıyor.
krallık kurmak ise kale, şehirin olunca otomatik oluyor tabi bağımsız isen sen yazdığım tertibatı izle o yolla krallığını kur

Öyle bi şık yok işte. Ben Prens P**ç Valdym'in topraklarını geri kazanması için çalışıyorum. Ne yapmam gerek ?

Lordları çek yanına  Vaegirin olanları tabiki  , Anlat derdini bir p**çin dıramı de böyle böyle de gerekirse tv'ye çık

Dogo_Argentino said:
Lordları çek yanına  Vaegirin olanları tabiki  , Anlat derdini bir p**çin dıramı de böyle böyle de gerekirse tv'ye çık

Anlattım ama dinlemiyolar. Seda Sayan'a haber gönderdim programına da almadı :grin:

Belli bi levelde olmak mı gerekiyor acaba ? Şuan 21. leveldeyim.

Merhaba, karakterler menüsünden Nam ve İhtilaf derecemi görebiliyorum lakin onur ve diğer kişisel puanlarım nerede göremiyorum hangi menüden ulaşabilirim?

Eline sağlık iyi oldu.
Yoksa hergün bir tane evlilik konusu açılıyor  :mrgreen:
Yok karım beni terketti,yok ben evlenemiyorum yada cocuğum olmuyor gibi  :mrgreen:
Daha çok saçma sapan konular vardıda unuttum :grin:

edit: Yanlış yere yazmışım :grin:

Rehber iyi olmuş, eline sağlık. İlk başladığımda Praven'deki handa bir bard gördüm ama şiir öğrenecek param yoktu, o zamandan beri herangi bir bard görmedim hanlarda.

Lady sur'un vasisiyle konuştum nişanlandım.Mayıs ayında nişanlandım şimdi temmuz'dayım hala tören olmadı yardııııım....

Leydi ile konuşurken seçeneklerde şiir oku çıkmıyor (birkaç şiir öğrendim), nasıl okuyacağız?

Teşekkürler arkadaşım.. Herkes için yararlı olabilecek yazılar hazırlamışsın.

Yalnız yazıyı yeşil yazmışsın.. Rengi değiştirme imkanın var mı acaba? Çok göz alıyor..

DarqLoRD said:
Saol dostum ben zaten kendı başıma biraz çözmuştum oyunu ve bende ilk vaeigrelerdeydim ilişkim 70 di vaegir krallıgıyla kral yaroglek severdim :grin: bide bana toplam 6 kale 2 şehir 10 adet köy verdiler bende biraz daha kalıp soylu meriganın kızı ile evlendim şimdi kendki krallıgımı kurdum ve vaegirlerden 6 tane lord yanıma geldı 2 adette rodok tan geldı ve vaegir ile swadianlarla savaşıyorum

Dostum şimdi kendi krallığımı kurdum demişsin,Nasıl kurdun???
Çünkü benim oyunum 340 güne geldi,Namım 1200'lerde onurum 80 falan,Artık girdiğim kaleyi alır pozisyondayım ve birsürü dostum var ilişkilerim genelde birçok lordla 20'nin üstünde(bikaçı eksilerde ama) elimde 3 kale 7 köy 1 şehir var ve şu an mareşalim ama nasıl doğru düzgün bi krallık kuracağımı hala kestiremedim...
Bi ara Curaw şehrini aldım kral bana vermedi ve bende yemini boz topraklar sende kalsın dedim ama öylede torpaklar benim olmuyor bi krallık kuruyorum krallığın komutanı oluyorum anlayamadım gitti...

hejazz said:
DarqLoRD said:
Saol dostum ben zaten kendı başıma biraz çözmuştum oyunu ve bende ilk vaeigrelerdeydim ilişkim 70 di vaegir krallıgıyla kral yaroglek severdim :grin: bide bana toplam 6 kale 2 şehir 10 adet köy verdiler bende biraz daha kalıp soylu meriganın kızı ile evlendim şimdi kendki krallıgımı kurdum ve vaegirlerden 6 tane lord yanıma geldı 2 adette rodok tan geldı ve vaegir ile swadianlarla savaşıyorum

Dostum şimdi kendi krallığımı kurdum demişsin,Nasıl kurdun???
Çünkü benim oyunum 340 güne geldi,Namım 1200'lerde onurum 80 falan,Artık girdiğim kaleyi alır pozisyondayım ve birsürü dostum var ilişkilerim genelde birçok lordla 20'nin üstünde(bikaçı eksilerde ama) elimde 3 kale 7 köy 1 şehir var ve şu an mareşalim ama nasıl doğru düzgün bi krallık kuracağımı hala kestiremedim...
Bi ara Curaw şehrini aldım kral bana vermedi ve bende yemini boz topraklar sende kalsın dedim ama öylede torpaklar benim olmuyor bi krallık kuruyorum krallığın komutanı oluyorum anlayamadım gitti...

kendi krallığın için ilk şartbağımsız olman yani hiçbir krallığa baplı olmaman gerekiyor ve sonra bir de kale vs şehiririn olması gerekiyor

Yav sorumu mazur görün ama normal mount blade den bahsediyoruz değilmi.Yani bu söyledikleriniz warband yada  başka bir moda ait değil

TURANŞAH said:
Yav sorumu mazur görün ama normal mount blade den bahsediyoruz değilmi.Yani bu söyledikleriniz warband yada  başka bir moda ait değil

yok bu bahsettiklerimiz konu dahilinde warbandla ilgilidir.

Back
Top Bottom