WB Warband - Krallık Kurma ve Evlenme Rehberi (WB)

Users who are viewing this thread

sağol bilgiler için,Krallığımı kurdum derebeyleri sahibide oldum ama benim bir derdm var herhangi bi yolla derebeyimize verdiğimiz toprağı değiştirme şansımız yokmu?Çok alakasız yerler vermişimde birisine??

action varmı action :grin: favori ladym Tuana aşık oldum ona galiba hehehe :grin:

atalay121 said:
evet, evlilik oyunda bir nevi simgesel

Ne simgeseli oyunda en önemli şey evlenmek ziyafet düzenliyo karı 80 nam geliyor paso..

not: Konuyla ilgisi yok ama level 32'deyim nam 1900 8 kalem var 3 krallık yok oldu (Vaegirdeyim) Yaroglek denen .. hala mareşal yapmadı..

Benim şehrim ya da kalem yok. Ve törene gidip evleneceğim. Peki karım nereye gidicaek o zaman ??????????

Arkadaşlar ayrı bi konu açmayayım burdan sorayım dedim size iki sorum var

1.si Ben svadyadanım 4 kalem 5 köyüm var krallık kurmak için öncelikle yeminimden azat ediyorum ama benim kalelerim bende kalmıyor gidiyor.Bende bu yüzden kuramıyorum yeni krallık Askerlerde gidiyor bide kaleyi kuşatamıyorum svadyalılarda kaldığı için..
Ne yapmam gerekiyor acaba?

2.si npc leri propagandaya gönderdiğim zaman tekrar geri geliyorlar mı?

Hozmox said:
Benim şehrim ya da kalem yok. Ve törene gidip evleneceğim. Peki karım nereye gidicaek o zaman ??????????

Eğer köyün varsa o köyün bağlı olduğu kale veya şehre gider.

sinaneca said:
Arkadaşlar ayrı bi konu açmayayım burdan sorayım dedim size iki sorum var

1.si Ben svadyadanım 4 kalem 5 köyüm var krallık kurmak için öncelikle yeminimden azat ediyorum ama benim kalelerim bende kalmıyor gidiyor.Bende bu yüzden kuramıyorum yeni krallık Askerlerde gidiyor bide kaleyi kuşatamıyorum svadyalılarda kaldığı için..
Ne yapmam gerekiyor acaba?

2.si npc leri propagandaya gönderdiğim zaman tekrar geri geliyorlar mı?

C1: kaleleri tekrar ele geçirmen gerek. Savadyan krallığına savaş açman içinde ilişkinin eksilere düşmesi gerek bunun için savadyana ait bir yere saldır yada askerlere.

C2:Npc lerin tekrar geri geliyor. Ve gurubuna katılmak için senden izin istiyor

Cevabın için saol GeN.
Bir sorum daha olcak ben denedim bütün kalelerden askerlerimi aldım daha sonra yeminden azat ettim birine savaş açtım sonra gidip kaleyi aldım ve krallığımı kurdum şimdiki sorum o propagandaya npcleri neden gönderiyoruz idare hakkı kazanmak ne işe
yarıyor..Ben krallık kurabildiğime göre idare hakkı daha kazanmama gerek var mı?

sinaneca said:
Cevabın için saol GeN.
Bir sorum daha olcak ben denedim bütün kalelerden askerlerimi aldım daha sonra yeminden azat ettim birine savaş açtım sonra gidip kaleyi aldım ve krallığımı kurdum şimdiki sorum o propagandaya npcleri neden gönderiyoruz idare hakkı kazanmak ne işe
yarıyor..Ben krallık kurabildiğime göre idare hakkı daha kazanmama gerek var mı?

idare hakkı Lordları yanına çekmeye yarıyor Eğer bir veya birden fazla lordun yoksa o krallık olurmu sence  :grin:

Edit: idare hakkı ne kadar yüksek olsa lordların senin yanına gelme ihtimali yükselir

GeN said:
sinaneca said:
Cevabın için saol GeN.

idare hakkı Lordları yanına çekmeye yarıyor Eğer bir veya birden fazla lordun yoksa o krallık olurmu sence  :grin:

Edit: idare hakkı ne kadar çok olsa lordların senin yanına gelme ihtimali yükselir
Tamam ben tek başıma krallık olurumda  :smile: Peki diğer krallıkların lordları olmak zorunda değil dimi benim yanımdaki marnid i felan lord yapabilirim dimi?

sinaneca said:
GeN said:
sinaneca said:
Cevabın için saol GeN.

Edit: idare hakkı ne kadar çok olsa lordların senin yanına gelme ihtimali yükselir
Tamam ben tek başıma krallık olurumda  :smile: Peki diğer krallıkların lordları olmak zorunda değil dimi benim yanımdaki marnid i felan lord yapabilirim dimi?

Yanındaki Npcleri lord yapabiliyon Yanlız onları tekrar npc yapamıyorsun (ben beceremedim :smile: ) onları lord yapmak için onlarla konuş size yer vermek istiyorum de yer ver.

GeN said:
sinaneca said:
GeN said:
sinaneca said:
Cevabın için saol GeN.

Yanındaki Npcleri lord yapabiliyon Yanlız onları tekrar npc yapamıyorsun (ben beceremedim :smile: ) onları lord yapmak için onlarla konuş size yer vermek istiyorum de yer ver.
Tamam sorularım bu kadardı  :smile: desene svadyayı satacağız  :grin: tekrar herşey için teşekkürler GeN.  :wink:

Beyler benimde bir sualim olacaktı. Level 37'yim, namım 2700mü ne öyle bişey, idare hakkım 33, lord sayım 8, Rodokları yıktım kergitleri de yıktım sayılır bir şehir(Ichamur) iki kaleleri kaldı (Tulbuk ve Asugan). Şimdi soruma geleyim: Ben bu kadar güçlüyken hiçbir kral beni bey olarak kabul etmiyor neden? Bey olarak kabul etmesi için o kralla ilişkinin iyi olması mı gerekiyor? Çünkü Doğu kanadım (Rodok diyarı) çok güçlü korunuyor ayrıyeten Kuzey kanadımda (Kergit diyarı) ise asıl ordum (100 Svadyalı şövalye) bulunuyor. Yani çok güçlüyüm ama hiç bir kral beni tanımıyor  :sad: Sizce neden?

Back
Top Bottom