Okul Notların kaç

Notlarının ortalaması?

• 0-24

Votes: 3 7.0%
  • 24-45

Votes: 3 7.0%
  • 45-70

Votes: 4 9.3%
  • 70-85

Votes: 13 30.2%
  • 85-100

Votes: 20 46.5%

• Total voters
    43

Users who are viewing this thread

Abi forum bebe doldu.

Deli Paşa said:
Lise son sınıf öğrencisiyim :grin:

Biyoloji:100
Kimya:96
Fizik:60
Matematik:50(öğğğğğ ilk dönem 100 bile vardı)
Edebiyat:90lı bişeydi tam hatırlamıyorum
dil ve anlatım: oda 90lı bişeydi
din: 100  :lol:
astronomi:100
mantık:eek:lmadık ama bir gelme ihtimali var (fen öğrencisiyiz sosyal ikinci bölümde çıkan dersi koyuyorlar üstüne üstlük bu dersin yazılılarından sınıfça bir alıyoruz  :neutral: )
Geometri: olmadık daha ama 100 yaparım
Analitik geometri: 70-80 gibi bişeydi

Biyoloji neden 100 acaba  :mrgreen: :mrgreen:

Ahmet Oguz said:
RonuR said:
Abi forum bebe doldu.

burda bendemi bahsediyon abi ?

Abim sen diğerlerinden bin kat daha olgunsun, ama seviyeni koruduğun sürece. Buraya ne adamlar geliyor, senin kadar düzgün durmuyor. Bide sana önerim boş post kasma :wink:

ya lise acaip zor ya. 45 dk ders saati. 7 ders var günde pazartesi 9 saat. haftada 10 saat ingilizce var. (ingilizcem epey gelişti. seneye bide almanca görecekmişiz)yazılılardan çıkıyorum max. 45 diyorum min. 70 geliyor. başka yazılıdan çıkıyorum 90 gelir diyorum 60 geliyor. (bi tek ben böyleyim. sınıftakiler max 45 alıyor  :mrgreen: )

kimya okundu 64 :sad:

subaru15 said:
ya lise acaip zor ya. 45 dk ders saati. 7 ders var günde pazartesi 9 saat. haftada 10 saat ingilizce var. (ingilizcem epey gelişti. seneye bide almanca görecekmişiz)yazılılardan çıkıyorum max. 45 diyorum min. 70 geliyor. başka yazılıdan çıkıyorum 90 gelir diyorum 60 geliyor. (bi tek ben böyleyim. sınıftakiler max 45 alıyor  :mrgreen: )

OHAAA İNEEEK ÖKÜZZZ! OLM SENİ YALE'A VEYA MIT'E BEĞENMEZSEN DE CALTECH'E GÖNDERELİM!

fAntsy said:
subaru15 said:

OHAAA İNEEEK ÖKÜZZZ! OLM SENİ YALE'A VEYA MIT'E BEĞENMEZSEN DE CALTECH'E GÖNDERELİM!

prrrst. yavaş ol. ağzıma sçsaydın bari.

Anadolu lisesine girdiğim güne zaten.hayvan gibi ders çalıştırıyorlar.

Back
Top Bottom