Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013

Users who are viewing this thread

Ya bir şey sorucam bizim Mount&Blade 1.011 de kıllandığımız Map Editor,Troop Editor,İtem Editor hep Mount&Blade Warband'da da kullanılıyormu:?::?::?:

sevimsiz kişilik said:
Ya bir şey sorucam bizim Mount&Blade 1.011 de kıllandığımız Map Editor,Troop Editor,İtem Editor hep Mount&Blade Warband'da da kullanılıyormu:?::?::?:
Map editör kullanılıyor sanırım ama diğerlerini bilmiyorum.
Edit:Sağol Cioss Hr önerin iyi oldu gerçekten.

Hacı ben Black Sky Mini Mod V.6.0 indirdim orda ateşli silahlar olduğu söyleniyor ama ben şehirlere bakıyorum ama şehirlerde yok  fakat askerlerimde tüfek var.

Askerlerinde olmasının sebebi inventorylerinde ateşli silah olması modu yapanlar inventorysine koymuş ama şehirlerde ateşli silah bulamıyorsan bir  zaman sonra bulursun bende bi çok itemi bulamıyordum başka bi modda sonradan çıkmaya başlıyor

Mount and Musket Battalionun topicinde linki yok nerden bulabiliriz bu modun linkini

Beta olduğu için indirme linki yok konuyu açan kişiye pm atıp isteyebilirsiniz.Şu an test aşamasında

Vayyyy..... Steelo satdın bizi ha?  :cry:Bide izin istemişsin benden Hunt mod için! Sonra da M.Arda-nın çakma konusunu koymuşsun türkçe açıklamaya!

Helal olsun. Hele M.Arda-ya bak sen! Kopyalamışsın bari adıı yazaydın! :evil:

ShadoWalker said:
Vayyyy..... Steelo satdın bizi ha?  :cry:Bide izin istemişsin benden Hunt mod için! Sonra da M.Arda-nın çakma konusunu koymuşsun türkçe açıklamaya!

Helal olsun. Hele M.Arda-ya bak sen! Kopyalamışsın bari adıı yazaydın! :evil:
Yaw niye bu kadar kızdın  :cry:  :cry:
M.ardanın çakma konusu değil o , o senin açıklaman benim türkçe açıklamayı koymam için yeni bir konu açmam gerek.
Dur senin konuna veriyim linki  :grin: Hepsi WB Türkiye olduğu için bozmayayım dedim.
Dayak yemiş gibi oldum :grin:

ShadoWalker said:
kemikaze1234 said:
? Stello bana 3 tane mesaj attı hepsi aynı :smile: Hunt modu güncelle diye bende güncelledim benim alakam yok oke ?
Ona güncellemek denilmez! KOPİŞ denir!
Bu emeye saygısızlıkdır! :mad:
Bak Shadow, günde 1 ton işle uğraşıyorum ama bana gönderilen özel mesajın kaynağını, doğruluğunu vs. araştıracak zamanım yok. Stello düzelt demiş düzelttim.
Ha hala emeğe saygısızlık diyorsan Warband TR de o konuyu silmek zor değil. O bölümde 20 tane mod çevirdim. Belki birileri bunları çalıyordur. Emeğe saygısızlık yapıyordur. Ama onlar benim umurumda değil. Canları sağ olsun. Umurumda değil çünkü o kadar işle uğraşıyorum ki bazen karşındaki insana güvenmekten başka seçeneğin kalmıyor.
Gerçekten de sil o konuyu dersen silerim. Bir tuşla silinir. Ama senin ettiğin laflardan sonra gözümdeki değerini yükseltir mi bilmiyorum...

Back
Top Bottom