Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013

Users who are viewing this thread

kemikaze1234 said:
Böle daha güzel oldu sanki :smile:

Ben tüm forumda en iyi 9. sayfa düzenleyicisiyim.  :mrgreen:

Edit: Ana başlıklar arasında
Code:
kullanırsan dah agüzel gözükür ve daha uyumlu renkleri kullan olmadı hiç renk kullanma.

Cioss said:
kemikaze1234 said:
Böle daha güzel oldu sanki :smile:

Ben tüm forumda en iyi 9. sayfa düzenleyicisiyim.  :mrgreen:

Edit: Ana başlıklar arasında
Code:
kullanırsan dah agüzel gözükür ve daha uyumlu renkleri kullan olmadı hiç renk kullanma.
Hımm yarın dediklerini uyguluyucam ama şu an bi işim çıktı pc başından ayrılıyorum.Deneyimlerin için teşekkür ederim.
Edit: Ana Veteran olmuşum.Ay cok mutlu oldum  :mrgreen:

Birşey sorucam niye senin değilde senden sonra böyle bir mod listesi yapanın konusunu sabitlediler ?

Nedenleri Bunlar mı  acaba ?

1= onun ki daha detaylı diye mi ama değil senin kide detaylı

2= şimdi dicekler multi falan ayırmışlar ama o kadar önemli değil sanada söyleye bilirdiler yapardın senin konun sabit olurdu,

3 = 2 ye kafayı takanlar için o başkasından almış başkası çevirmiş o koymuş ama teşekkür etmiş Steelo  arkadaşımız ise kimseden yardım almamış galiba yazmadığına göre almamış bu daha büyük bir emek hazırcılık değil yani biri toplamış biri çevirmiş sabit konunun sahibide yağıştırmış

BU FORUMDA ADALETSİZLİK VAR OĞUZHAN DAHA ESKİ VE TANINAN KİŞİ DİYE ONUN Kİ SABİT YAPILMIŞ FORUMDA AYRIM İSTEMİYORUZ Steelo ARKADAŞIMISIN KİDE SABİTLENSİN EMEĞE SAYGI İLK O YAPTI ÇÜNKÜ FİKİR ONDAN 

direk ayrılık olmasın diye girdiğine göre daha evvel bu foruma üyeydin ve bir konuda reuitsin sen denilerek aşağılandın veya ban yedin sanıyorum

yok yemedim diğer arkadaşınki sabitlanmedide bu sabitlendi diye yaptım profilindeki kişi başka bir mileet için doktorluğu bıraktı savaşa gitti başkasının hakkını savundu bende savunuyorum anlamak gerek ve kendimi CHE'ye denk tutmuyorum

Ümithan yorumun için sağol.Söylediklerin doğru ama yapacak bişeyde yok açıkcası bu böyle gidiyor demekki M&B deki sabitlenmiş konularada bakarsan hep aynı kişiler ve mesela ShadoWalker bu arkadaşımızın http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,111531.0.html linkteki yaptığı çalışma ilk ve güzel gidiyor warband için ama bak görürsün başka birinin konusu birden sabitlenicek haberimiz bile olmadan.
Edit:Bende sabitlenceğini umuyordum ama olmadı.Baktımki 2 3 hafta sonra Oguzhanın konusu sabitlendi ki konu açmadan sabit olarak çıktı konusu.Tek bişey bile demedim konuma devam  ediyorum.Forumlarda yöneticilerin üyelerin yaptığı çalışmalara göre karar vermesi gerekir.Ayrımcılık yapmadan dosdoğru olması gerekir.Yoksa  bırakalım forumu siz kendi kendinize yönetin.

Ümithan said:
yok yemedim diğer arkadaşınki sabitlanmedide bu sabitlendi diye yaptım profilindeki kişi başka bir mileet için doktorluğu bıraktı savaşa gitti başkasının hakkını savundu bende savunuyorum anlamak gerek ve kendimi CHE'ye denk tutmuyorum

Hayır haklılık payın var tabi ancak şöylede bir durum var yönetime pm atıyorsunuz böyle böyle konum var diye sabitliyorlar  oguzhangilin felan yaptığıda budur

Forumda açılan her konuyu takip edip, içeriklerini karşılaştırıp, onu mu yoksa bunu mu sabitleyeyim diye düşünecek zamanım yok şahsen. Bu demek değildir ki hiçbir konuya bakıp sabitlemiyorum; eğer konu açarsanız, faydalı olduğunuzu düşünüyorsanız yöneticilerden birisine ÖM atın, uygun görürse sabitler.

Özel olarak Niye o konu sabitlendi de bu konu sabitlenmedi konusuna gelince; bilmiyorum; ben hiçbirini sabitlemedim. Diğer arkadaşlardan biri yapmış o yüzden gerekçelerini bilmiyorum. Ama her yapılan işi de buralara gelip size anlatmak zorunda olmadığımızı da hatırlatayım.

Son olarak eklemek istediğim şu ayrımcı yönetim falan hikayesini bir bırakın. Ben ayrımcılık yapıyor olsam, sevmediğim adamları yollamaya kalksam türkçe forumun yarısı bile kalmaz.

Kleidophoros said:
Forumda açılan her konuyu takip edip, içeriklerini karşılaştırıp, onu mu yoksa bunu mu sabitleyeyim diye düşünecek zamanım yok şahsen. Bu demek değildir ki hiçbir konuya bakıp sabitlemiyorum; eğer konu açarsanız, faydalı olduğunuzu düşünüyorsanız yöneticilerden birisine ÖM atın, uygun görürse sabitler.

Özel olarak Niye o konu sabitlendi de bu konu sabitlenmedi konusuna gelince; bilmiyorum; ben hiçbirini sabitlemedim. Diğer arkadaşlardan biri yapmış o yüzden gerekçelerini bilmiyorum. Ama her yapılan işi de buralara gelip size anlatmak zorunda olmadığımızı da hatırlatayım.

Son olarak eklemek istediğim şu ayrımcı yönetim falan hikayesini bir bırakın. Ben ayrımcılık yapıyor olsam, sevmediğim adamları yollamaya kalksam türkçe forumun yarısı bile kalmaz.
Ben lafını bile yapmam aslında konum sabitlenirse sabitlenir sabitlenmezse de uğraşmam, sadece arkadaşımızın yorumundan dolayı cevap verme gereği duydum.

Ayrımcılık konusuna gelince ben direk siz ayrımcısınız , yönetim ayrımcı diye bir ithamda bulunmadm sadece yönetimin bu şekilde ayrım yapmadan karar vermesini istedim.Buda Ümithan arkadaşımızın ayrımcılık iddialarına karşın yöneticilere karşı söylediğim bi kaç kelimeydi.

İyi çalışmalar.

izlemeyeyi almışım bu demek ki dikkate aldılar dedikleğimi susmam içinde göz dağı verdiler izleme cesasını bu arada sebep bu cezayı almamı gerektirmiyor ben düşüncemi başlaştım sadece tek ben mi böyle düşünüyorum diye konu açtım meraktan ben özellikle oraya yazdım koyurtang'da olmadı diye henüz oğuzhan'dan özür dilerim msj atmayla oluyor ayrım bunun için değil genel olarak var mesela XXXXX adamı çok zorladı adam küfüt atti çok ağır olmıcak şekilde XXXXX de ona daha kötüsünü etti ama ceza almadığı oluyor diyeri alıyor çünkü tanıyorlar bu böyle demek istememiştir diye düşünüp ceza vermiyor tarafsız bakış ister bu şimdi modlar iyi yapıyor be daha önce başımıza gelenler şimdide gelmesin diye baştan tepki koydum yoksa şimdilik fıstık gibi yönetiyor cezamsa gereksizdi düşüncelerimi söyledim sadece crack demedim küfür etmedim cinsel bir şey kullanmadım sadece fikrimi söyledim

Ümithan said:
izlemeyeyi almışım bu demek ki dikkate aldılar dedikleğimi susmam içinde göz dağı verdiler izleme cesasını bu arada sebep bu cezayı almamı gerektirmiyor ben düşüncemi başlaştım sadece tek ben mi böyle düşünüyorum diye konu açtım meraktan ben özellikle oraya yazdım koyurtang'da olmadı diye henüz oğuzhan'dan özür dilerim msj atmayla oluyor ayrım bunun için değil genel olarak var mesela XXXXX adamı çok zorladı adam küfüt atti çok ağır olmıcak şekilde XXXXX de ona daha kötüsünü etti ama ceza almadığı oluyor diyeri alıyor çünkü tanıyorlar bu böyle demek istememiştir diye düşünüp ceza vermiyor tarafsız bakış ister bu şimdi modlar iyi yapıyor be daha önce başımıza gelenler şimdide gelmesin diye baştan tepki koydum yoksa şimdilik fıstık gibi yönetiyor cezamsa gereksizdi düşüncelerimi söyledim sadece crack demedim küfür etmedim cinsel bir şey kullanmadım sadece fikrimi söyledim
Aldığınız uyarı cezası arka arkaya attığınız mesajlar yüzünden, düşünce suçu değil.

Ya çok güzel hazırlamışşsın ya  niye seninki sabit değil! Birde Warband campaign in indirme linki nerde ?

Facafuccu said:
Ya çok güzel hazırlamışşsın ya  niye seninki sabit değil! Birde Warband campaign in indirme linki nerde ?
Warband Campaign indirme linki yok.Çünkü Browser tabanlı.2 yada daha fazla ordu(grup) birbirleriyle web sitesi üzerinden  organize oyun oynarlar.Warband campaign bu işe yarar.Şu an open betada ve warband campaign yapımcılarıyla irtibata geçilip
öğrenebilirsiniz detaylarını, ben üye oldum siteye http://www.warbandcampaigns.com/ ama odalara giriş yapamadım oyuna dahil değilim.Odalara dahil olmak için odaların Game Masterıyla görüşmeniz gerekiyor.Yeni oda açabilmek içinde siteyle irtibata geçmeniz gerekiyor.

DeaTh-TR said:
hehe  :smile: yeni yazmışsın saol hayal kırıklığna uratmadığın için xDDDD :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ne demek sizin öneriniz benim için önemli

Pyscho said:
Bu konu neden sabit değil ?

Sabit olmak zorunda değil, ama çok güzellleşmiş sola yaslayıp, hr ekleyince. Bir teşekkürü hak ettin Steelo. İlk söylememde anlamışsın.  :wink:

Back
Top Bottom