Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013

Users who are viewing this thread

Gurbanlar ben 1.131 modlarını 1.132 de çalıştırabiliyorum ancak bir mo 1.127 ama benimki 1.132,benimki 1.132 iken 1.127 lik modu çalıştırabilirmiyim(Ranger"s Çirak)

Dostum bunu kimse bilemez :grin: denemen lazım.Hee yine mod sayfasına bir bak belki deneyen olduysa mesajlara yazmış olabilirler.

Steelo kardeş,ya senden rica ediyorum bana güzel itemli güzel armorlu güzel bi' mod önerir misin.?(SP modun yarısını denedim Innonative oynuyordum fakat 1.131 olduğu için oyundan atıyor,oynatmıyor.)Örnek olarak Flamberge gibi "cool" itemleri olsun. :grin:

1257 AD Olur ama şuan indirme 1.134 versiyonu çıksın öyle indir.
The Eagle and the Radiant Cross buda iyidir.
Blood And Steel bunda baya item var farklı zırhlar var denemekte fayda var.
Ama başka da bilmiyorum yani çok oynayamadım warband aslında, benden daha iyi bilenler vardır burdan yardımcı olabilirler sana.

Saolasın kardeşim,The Eagle and radiant cross'u deniyorum.

Fakat Innonative'de sorun var , oyuna başladığımda ok atıyorum veya kılıç sallıyorum oyunu kapatıyor sadece ve sadece "Innonative" ' de.Yardımcı olursan sevinirim. :cry:

şu combat animation enchanc bilmemne varya oyunun içine ediyor abi :grin: Yayların hızını düşürüp 42 falan yapıyor hadi onu geçtim yeni yeni bloklamaya başlamışken bloğum 0 landı.Adam sağdanmı yukardanmı vurduğu belirsiz

İnvasion moduda yazabilirsin. :smile:

Edit:Çıkacaklara Ak Ela modu da ekleyebilirsin. :smile:

Biri bana güncel sürüme uygun grafik pakedi modülü söyleyebilir mi, listedekilerde güncel sürüme uygun göremedim. Hatta liste türüne göre ve desteklediği versiyonlara göre ayrılırsa şahane pratik olur.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,113081.0.html

Bu animasyon paketini nasıl yüklerim lütfen acil yardım... :shock:

PhóRË said:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,113081.0.html

Bu animasyon paketini nasıl yüklerim lütfen acil yardım... :shock:

1- " custom_animations.brf "yi  Resource'nin içine at.
2- " load_mod_resource = custom_animations "  Modules.ini 'yi açıp, load_mod_resource diye arattır.Animation la ilgili olanları bulunca oraya biyere diğerleri gibi yapıştır.
3- actions.txt 'yi de kopyalamayı unutma.

Back
Top Bottom