hepsiburada.com ???

Users who are viewing this thread

SilverStrike

Sergeant at Arms
Beyler ben bu salı hepsiburada.com dan sipariş verdim bu perşembede parasını yatırdım ertesi gün saat 10 dan sonra kontrol edilir bilgi maili gönderilir diyordu ama siteye girip baktığımda "Siparişinizin tutarı henüz hesaplarımızda görünmemektedir." diyor ve bununla ilgili herhangi bir mail gelmedi ilk defa böyle bir siteden alış veriş yapıyorum o yüzden bilemedim daha ne kadar geç kalır bu??

Hadi ya o_O bende 2 gün önce kredi kartı ile almaya kalkıyordum az daha ikinci box'ımı. Eğer hepsiburada.com böyle cinslik yapıyorsa ordan almayayım..

Birde yetkili şahıslar Warband türkiyede hangi shoplarda bulunmaktadır bi belirtseler.. Mesela Carrefour ve Carrefour Express'lerde var mı? Ya da orjinal oyun satan bilgisayarcılarda var mı?

Bildiğim kadarıyla yakınlarında gidebileceğin bir D&R varsa ya da içinde D&R olan bir alışveriş merkezi ordan alabilirsin ben biraz üşengeç olduğum için ayağıma gelsin istedim ondan bu siteden aldım siparişim onaylansa 1-2 gün içinde elimde olacak ama daha onaylanmadı işte...

D&R mı? lol. D&R Türkiyede nerden baksan 20 tane var yarısı zaten istanbulda. Çanakkalede D&R falan yok adama D&R desem o ne der bana.

Bende zaten varsa dedim nerede olduğunu bilmiyorum ki D&R türü mağazalardan alabilirsin muhakki orjinal oyun satan mağazalar vardır çanakkalede

Noventa said:
ben hepsiburada.com'dan aldım öok hızlı geldi bence siz de alın

Bende onu diyorum arkadaşım okumadan cevap yazdın herhalde bende ordan aldım hala tık yok sana ne kadar zamanda geldi?

bende oyunu ön siparişten aldım
oyun piyasaya sürüldükten 1 gün sora geldi.(taa istanbuldan geliyor) ayrıca araba teybi sipariş ettim yine 1 gün sonra geldi. telefon sipariş ettim ama bu 2 gün sonra geldi. 3 ila 1 gün arasında gelir. en azından bana bana öyle geldi. :wink:

bende ikinci key'i hepsiburda.com dan alacağım madem öyle.. ama daha önce hiç oradan alışveriş yapmadığım için sıkıntı olmasından korkuyorum.

Ben artık sıkıntı olmasından korkmuyorum direk sıkıntı yaşıyorum milletin eline 1 günde 2 günde geçmiş bizim 4. güne saatler kaldı hala sipariş onaylanmadı hay salak kafam kıçımın dibinde D&R vardı üşengeçliğimden gidip ordan almadım böyle malak gibi bekliyorum param boşa gitmese bari...

yalnız bak hepsiburada da şey olayı var..  kredi kartı ile ödeme yaparsan hemen geliyor ama havale ile yaparsan adamların kontrolü uzun sürebiliyor. bence sen bi telefon açıp sor adamlara.

Lord_Maxwell said:
yalnız bak hepsiburada da şey olayı var..  kredi kartı ile ödeme yaparsan hemen geliyor ama havale ile yaparsan adamların kontrolü uzun sürebiliyor. bence sen bi telefon açıp sor adamlara.

Yardım bölümünden mesaj atıp sordum "Ödeme bilgileriniz finans departmanımıza iletilmiş olup kontrolleriniz gerçekleştirilerek siparişiniz onaylanacaktır" dedi içimden bir ses sanki ölme eşşeğim ölme diyor sıra bana gelene kadar warbandında modları çıkar artık...

Çok şükür dün kargoya verilmiş ya bugün ya da yarın elimde olur diye düşünüyorum

Edit: Oh be geldi sonunda 5 gün sürdü ama değdi be :grin:

Bende hepsiburada dan alacağım 1 haftaya. Bakalım bizde bir cinsilik olmaz inşallah...

Ben dün gece siparişi verdim bugün yola çıkmış.. Ahanda detaylar

1 07.04.2010 04:29 Gönderi Araca Yüklendi - D-market Ümraniye               İstanbul
2 07.04.2010 14:12 Gönderi Araçtan İndirildi - Marmara Transfer Merkezi Sancaktepe İstanbul
3 07.04.2010 15:07 Gönderi Araçtan İndirildi - Marmara Transfer Merkezi Sancaktepe İstanbul

Çanakkalede yaşıyorum niye indirilmiş ki bu istanbulda :grin: Kokain mi çıktı acaba araçtan :grin:

Lord_Maxwell said:
Ben dün gece siparişi verdim bugün yola çıkmış.. Ahanda detaylar

1 07.04.2010 04:29 Gönderi Araca Yüklendi - D-market Ümraniye               İstanbul
2 07.04.2010 14:12 Gönderi Araçtan İndirildi - Marmara Transfer Merkezi Sancaktepe İstanbul
3 07.04.2010 15:07 Gönderi Araçtan İndirildi - Marmara Transfer Merkezi Sancaktepe İstanbul

Çanakkalede yaşıyorum niye indirilmiş ki bu istanbulda :grin: Kokain mi çıktı acaba araçtan :grin:

vay şanslı insan vay ben siparişte değil ödeme yaptıktan 4 gün sora kargoya verildi 5. gün elimde oldu anca...

Back
Top Bottom