Mout and Blade Warband Kral olma ????

Users who are viewing this thread

imparator632

Recruit
Mout and Blade Warband kral olmayı bilen varmı özel adamlarımla söylenti yaydım ama nasıl kral olacağımı kestiremedim yardım edebilecek kimse varmı

şehirlerde gezgin şairler var onlara sor anlatsın.oyunun içinde cevabı varken niye foruma konu açarsın yahu :wink:oyuna bak sen anlamazsan cevap veririz

Ortak zaten türkçe türkçe olmasa oynuyamazdım zaten  fakat türkçe 100 100 deil oyun 1.1 ilk sürümü sende 100 100 ü varsa verirmisin

Soruya cvp verırsenız adama yardımcı olmus olursunuz gezgınler Kral olmayı deıL. Taht sahıplerını anlatıyor ...

Yani forum kurallarını anlatmak yerine yok orda şurda yazıyo oku diyeceğinee ki hiç biyerde yazmıyo sadece hükümdar olabilirsin diyo ama nasıl olacamı sölemiyor yani 2 dk nızı almaz anlatsanız

Herhangi bir kaleyi sen bir krallığa bağlı olmadan ele geçir.Direk kral oluyorsun. Bunun farkına varmak o kadar zor muydu dostum?

~Ãbyss

bir leydi ile evlen eğer leydi tahta yakınsa tahtta hak iddia edebilirsin.ayrıca companion lara soru sorduğun bölümde kral olmak istediğimi biliyorsun gibi bir bölüm var oradan npc ni köylere filan yolluyorsun propogandanı yapıyor falan filan.şansın varsa kral olursun :mrgreen:

ayrıca biraz inceleseydiniz oyunun her deliğini anlardınız.hemen savaşlara gireceğine inceleyeceksin kardeşim.

Soldier of God said:
bir leydi ile evlen eğer leydi tahta yakınsa tahtta hak iddia edebilirsin.ayrıca companion lara soru sorduğun bölümde kral olmak istediğimi biliyorsun gibi bir bölüm var oradan npc ni köylere filan yolluyorsun propogandanı yapıyor falan filan.şansın varsa kral olursun :mrgreen:

ayrıca biraz inceleseydiniz oyunun her deliğini anlardınız.hemen savaşlara gireceğine inceleyeceksin kardeşim.
baksana onu gönderince ne oluyor bende yaydım dedi Cheat açmıştım nam 25000 ide ama bir şey olmadı ne işe yarıyor

Ümithan said:
Soldier of God said:

baksana onu gönderince ne oluyor bende yaydım dedi Cheat açmıştım nam 25000 ide ama bir şey olmadı ne işe yarıyor

Ortak o hileyi banda verirmisin bende az nam yapam pls :smile:

imparator632 said:
Ortak zaten türkçe türkçe olmasa oynuyamazdım zaten  fakat türkçe 100 100 deil oyun 1.1 ilk sürümü sende 100 100 ü varsa verirmisin
crackli oynama serial al %100 KRAL olursun  :wink: bak bize KRAL'ız

Kendi başına biryerleri alınca tabii ki kral olunur (kendi kendinin kralı :lol:) ama diyelim ki Harlaus u kovalayıp swadya kralı olmak istiyoruz bu mümkün mü? Bakıyorum epeydir bulamadım.

Back
Top Bottom