Mount Blade: Warban.d Büyük İnceleme (%40 tamamlandı)

Users who are viewing this thread

Searcy

Master Knight
MOUNT BLADE: Muffins İNCELEMESİ

Not: Beyler İnceleme bitmemiştir daha devam edecektir. Yanlışıklık yaptıysam uyarın düzeltiyim.

Muffins inceleme bitme oranı: %40

mount_blade_by_tristan_haohao.jpg

Çöl Sultanı Sarranid' ler...

Sarranidler Muffins la gelen yeni bir sultanlık... Sarranid bir çöl sultanlığıdır. Sıcak çöle hükmederler. Yapısı itibariyle arap kültürü vardır.
Asker sistemini gelin yakından inceliyelim.

Sarranid Acemisi

Sarranid Yayası

Sarranid Avcısı

Sarranid Okçusu

Sarranid Kıdemli Okçusu

Sarranid Kıdemli Yayası

Sarranid Piyadesi

Sarranid Muhafızı

Sarranid Atlısı

Sarranid Memlüklüleri

Sarranid Resimleri (Güncellenecektir, daha kaliteli resimler koyulacaktır.)

Pandemona said:
Yardıma ihtiyacın olursa söyleyebilirsin benim yapabileceğim bir inceleme vs.

Saolasın söylerim ama taleworld pek istemiyor böyle incelemeler herkes sıkıldı tabi single den multiplayer hakkında bilgi yazarsak o zamn okurlar.  :neutral:

O kadar hatun arasında lady Safiya Soymanla ilişki içindeyiz. Olacak işmi  :mad:  :cry: :cry:
edit: Çöl haydutlarına dikkat edin. Kolayda bile çok zorlar  :???:
he unutmadan bir ss de benden
i748841_mb9.jpg

Tarih dersinden öğrendiklerime göre türkçesi "Sasaniler" İran Uygarlığından gelmeler.

Emeğine sağlık çok güzel olmuş.

Ad hakki yüzünden 6. Factionun adı Sarranid. Normalde gerçek adı "Sassanid Empire" dır. Türkçesi Sasaniler işte.

http://en.wikipedia.org/wiki/Sassanid_Empire

Ghazi said:
O kadar hatun arasında lady Safiya Soymanla ilişki içindeyiz. Olacak işmi  :mad:  :cry: :cry:
edit: Çöl haydutlarına dikkat edin. Kolayda bile çok zorlar  :???:
he unutmadan bir ss de benden
i748841_mb9.jpg

Ahahhahaa  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Player09 said:
Tarih dersinden öğrendiklerime göre türkçesi "Sasaniler" İran Uygarlığından gelmeler.

Emeğine sağlık çok güzel olmuş.

Ad hakki yüzünden 6. Factionun adı Sarranid. Normalde gerçek adı "Sassanid Empire" dır. Türkçesi Sasaniler işte.

http://en.wikipedia.org/wiki/Sassanid_Empire

Bilgi verdiğin için sağol bilmiyordum ben daha çok araplar dır diye düşündüm iranlıymış e iranlılarda arap çoğu sonuçta . :mrgreen:

Önce eline sağlık elime geçene kadar oyun burdan bakar bakar heveslenirim :mrgreen: Sarranid muhafızları güzel gibi ama Sarranid Memlüklülerinin görünüşü çok hoşuma gitti.Eskiden 100svadyalı 100vaegirli şövalye; 100kıdemlı kergit atlı okcusu 100kergit kargıcısı vs 100 paralı atlı asker alırdım şimdi bide 100Sarranid memluklusu alırım tam olur:grin:

Altair12 said:
Önce eline sağlık elime geçene kadar oyun burdan bakar bakar heveslenirim :mrgreen: Sarranid muhafızları güzel gibi ama Sarranid Memlüklülerinin görünüşü çok hoşuma gitti.Eskiden 100svadyalı 100vaegirli şövalye; 100kıdemlı kergit atlı okcusu 100kergit kargıcısı vs 100 paralı atlı asker alırdım şimdi bide 100Sarranid memluklusu alırım tam olur:grin:

Memlüklerin zırhı güzel ama bence en güzel zırh sarranid piyadesinin, üstündeki desenler olsun kıyafetin şekli olsun çok hoş.

Back
Top Bottom